Dlaczego Mężczyźni, Którzy Mogą Sobie Pozwolić Na Zegarki Za 230,000 zł, Wybierają Zegarek Za 1,150 zł? – Supreme Five

pioneer watch
Przez długi czas zakup luksusowego zegarka wiązał się z prestiżem. Chodziło o pokazanie, że stać Cię na to, na co inni nie mogą sobie pozwolić. Duńska marka zegarków Nordgreen wybrała inną drogę.
 
Firma Nordgreen, produkująca najwyższej jakości zegarki, pomaga ludziom w potrzebie i ciągnie ich w górę. Również troszczy się o przyszłość naszej planety. Zegarki Nordgreen mają wysoką jakość i wyjątkowy kunszt, które mieszają się z głęboką troską o przyszłość Ziemi i jej mieszkańców. Ambitny zespół Nordgreen postanowił udowodnić, że nie musisz iść na kompromis w zakresie designu i zrównoważonego rozwoju.
 
Po zdobyciu nagrody Red Dot 2020 — prestiżowego konkursu designerskiego, w którym rywalizowało prawie 6500 produktów, ludzie na całym świecie zwrócili uwagę na flagowy zegarek Nordgreen — Pioneer.
Zegarek Pioneer jest prawdopodobnie najlepszym modelem Nordgreen. Został zaprojektowany, aby uchwycić zrównoważoną przyszłość, o której wszyscy marzymy — z minimalistycznym, eleganckim i nieskazitelnym designem w połączeniu z odpornym na zarysowania szafirowym kryształem.
 
Zdobycie sławy przez Nordgreen wynikało z obsesji firmy na punkcie zrównoważonego rozwoju i dobroczynności. Każdy zakupiony zegarek Nordgreen może służyć jednemu z trzech celów dobroczynnych — zapewnianiu wysokiej jakości edukacji potrzebującym dzieciom, dostarczaniu czystej wody dzieciom w Afryce lub pomaganiu w ochronie lasów deszczowych w Ameryce Południowej.
 
Jednak duńska marka nie jest do końca usatysfakcjonowana swoimi założeniami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju, dlatego postanowiła stworzyć wyjątkowo luksusowy skandynawski design – odzwierciedlony w minimalistycznej i eleganckiej strukturze zegarków.
 
Zegarki Nordgreen, które już pojawiły się w magazynach Wired, Huffington Post, Scandinavia Standard, WatchPro, Forbes, The Trendspotter, GQ British, Vogue, Mashable & Flair, podbijają świat. Czy Pioneer naprawdę spełnia oczekiwania?
 
Nasz zespół redakcyjny szczegółowo przyjrzał się zegarkowi Nordgreen Pioneer, aby mieć pewność, że jest naprawdę wysokiej jakości, wykonany w sposób zrównoważony i jednocześnie wspierający akcje charytatywne.
pioneer bundle
pioneer-silver

Odporny Na Zarysowania Wielopokoleniowy Zegarek z Szafirowego Kryształu o Uderzająco Eleganckim Wyglądzie

Wszystko zaczyna się od designu Pioneera. Pioneer obejmuje minimalistyczny, ale mocny design, reprezentujący jego zakorzenienie w kulturze skandynawskiej i pragnienie czystej planety. Od razu wyróżnia się na czyimś nadgarstku, dzięki unikalnemu duńskiemu wzornictwu.
 

Dzięki kopercie o grubości 11,9 mm Pioneer symbolizuje moc i wytrwałość. Wytrzymuje uderzenia i przypadkowe wstrząsy podczas codziennego noszenia, dzięki czemu jest idealnym zegarkiem na co dzień — również w dużej mierze dzięki eleganckiej i bezbłędnej kopercie ze stali nierdzewnej 316L.

Odporne na zarysowania szkło szafirowe zastosowane w modelu Pioneer wyróżnia się, nadając mu ekskluzywny i delikatny wygląd, który ładnie kontrastuje z surowym designem.

Pioneer wykorzystuje japoński mechanizm, który jeszcze bardziej podkreśla „surowość” zegarka – jednocześnie zapewniając mu wysoką precyzję. Pioneer to rodzaj zegarka, którego ludzie używają do ustawiania czasu, ponieważ wykonuje on bezbłędne pomiary.
 
Wodoodporny do 5 ATM, Pioneer jest odporny na deszcz i zachlapania, dzięki najwyższej precyzji montażu. Wszystkie zegarki Nordgreen zostały zaprojektowane przez projektanta Jakoba Wagnera, znanego z tworzenia kolekcji dla największych marek, takich jak Bang & Olufsen i będącego pięciokrotnym laureatem nagrody IF Product Design Award i Designer of the Year.
 
Połączenie jego ostatecznego designu i precyzji, odporności na zarysowania i wstrząsy oraz luksusowego szkła szafirowego naprawdę sprawia, że Pioneer jest wielopokoleniowym zegarkiem, który przetrwa przez kolejne pokolenia. Nordgreen wygrał Red Dot Design Award 2020, prestiżowy konkurs designerski, w którym rywalizowało prawie 6500 produktów. Pionier Nordgreen został zaprojektowany przez Jakoba Wagnera, znanego skandynawskiego projektanta.
Nordgreen wygrał Red Design Award 2020 prestiżowy konkurs projektowy, w którym rywalizowało prawie 6500 produktów
Jakob Wagner
Pioneer został zaprojektowany przez Jakoba Wagnera, słynnego Skandynawskiego projektanta

Luksusowy Zegarek, Który Wspiera Wartościowe Cele i Promuje Zrównoważoną Przyszłość

Cała idea zegarków Nordgreen polega na połączeniu luksusowego designu ze wsparciem dla wartościowych i znaczących celów.

Dlatego po każdym zakupie zegarka Nordgreen można wesprzeć jeden z trzech celów — zapewnienie wysokiej jakości edukacji potrzebującym dzieciom, dostarczenie czystej wody dzieciom w Afryce lub pomoc w ochronie lasów deszczowych w Ameryce Południowej.

Od momentu powstania Nordgreen, potrzebującym dzieciom zaoferowano ponad 40 000 miesięcy wysokiej jakości edukacji, zapewniono 87 000 miesięcy czystej wody i ochroniono ponad 1 600 000 metrów kwadratowych lasów deszczowych.

Te imponujące osiągnięcia sprawiają, że zegarki Nordgreen są jednymi z pierwszych „zegarków z przeznaczeniem”.

Innymi słowy, noszenie zegarka Nordgreen to deklaracja, że naprawdę zależy Ci na przyszłości naszej planety i że chcesz pomóc potrzebującym.

Oprócz wspierania ważnych spraw Nordgreen jest jedną z niewielu firm zegarmistrzowskich na świecie, która ma obsesję na punkcie zrównoważonego rozwoju. Wszyscy dostawcy Poziomu 1 Nordgreen są w pełni identyfikowalni, także coraz więcej dostawców kolejnych poziomów staje się identyfikowalnymi. Minimalizując wpływ dwutlenku węgla, Nordgreen ma na celu pomóc nam osiągnąć bardziej zrównoważoną przyszłość.

Nordgreen zbiera również odpady plastikowe odpowiadające ich zużyciu, osiągając tym samym neutralność plastikową — kolejna inicjatywa.

Nordgreen x Koyuki x Umisakura
Wyniki
Nordgreen x Christopher x World Child Cancer

Łatwo Wymienny Pasek Nadający Zegarkowi Niepowtarzalny Wygląd

Jedną z najlepszych cech Pioneera jest jego pasek – a dokładniej, jak łatwo można go wymienić. Nordgreen oferuje kilka różnych rodzajów pasków – w tym skórzany, nylonowy, złoty i srebrny pasek mesh oraz gumowy.
 
Oznacza to, że wybierając kilka pasków do swojego zamówienia, możesz nadać zegarkowi wyjątkowy wygląd w mniej niż 60 sekund — sprawisz, że będzie on naprawdę Twój — jedyny i niepowtarzalny.
 
Wielu Klientów Nordgreen zachwyca się możliwością dostosowania swojego zegarka do swoich potrzeb i uczynienia go jedynym w swoim rodzaju.
Pioneer | White Dial - Black Leather
Pioneer | Navy Dial - 3-Link
Pioneer | Black Dial - Mesh

Usługa Premium Połączona z Błyskawiczną Wysyłką

Będąc firmą w pełni e-commerce, która nie ma pośredników, Nordgreen oferuje błyskawiczny czas wysyłki. Zegarki Nordgreen zostaną dostarczone w ciągu 3 dni roboczych w Unii Europejskiej oraz w mniej niż 4 dni robocze w Ameryce Północnej, Japonii, Australii, Nowej Zelandii i Singapurze.
 
Firma szczyci się niesamowitą obsługą, oferując niezwykle szybki czas reakcji obsługi klienta. Teraz dostępne są nawet bezpłatne konsultacje online, aby pomóc potencjalnym klientom przy każdym zakupie zegarka.

Pewna Dwuletnia Gwarancja

Nordgreen oferuje dwuletnią gwarancję na każdy ze swoich zegarków. Jeśli nie jesteś zadowolony z jednego z ich produktów w momencie jego otrzymania lub jeśli jeden z ich produktów nie działa w sposób zadowalający, zwróć go do Nordgreen w celu naprawy, wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Jak Zamówić Zegarek Pioneer, Gdy Jest Jeszcze Dostępny?

Po tym, jak został ostatnio zaprezentowany w wielu mediach i głównych stronach internetowych, zegarek Pioneer szybko znika z magazynu. Nordgreen niedawno wydał oświadczenie, że produkt może nie być dostępny przez długi czas, biorąc pod uwagę, jak szybko się wyprzedaje.
 
Zegarki błyskawicznie znikają z magazynu. Może potrwać nawet kilka tygodni, zanim pojawią się z powrotem w magazynie.
 
Aby skorzystać z tej specjalnej oferty, kliknij przycisk poniżej, aby sprawdzić dostępność zegarka Pioneer.
 
Nordgreen oferuje również bezpłatne konsultacje z jednym ze swoich ekspertów, który pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z zegarkami i rozmiarem, doradzi jak stylizować własny zegarek, jak o niego dbać, a także udzieli informacji na temat wszystkiego, co może Cię zainteresować.