5 Powodów, dla Których Warto Kupić Zegarek Nordgreen (z Kodem Rabatowym 10%)

Post sponzorovany

Międzynarodowy konkurs w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Red Dot Design Award jest rozpoznawalnym znakiem niezrównanej jakości designu. Prestiżowa nagroda uznawana na całym świecie przyznawana jest od ponad 60 lat i wyróżnia najnowocześniejsze projekty i innowacje. Rywalizacja wśród designerów jest zacięta, ponieważ do walki o tytuł stają uczestnicy z całego świata. Nordgreen Pioneer autorstwa Jakoba Wagnera był jednym z 6500 zgłoszeń do tegorocznej nagrody i w porównaniu do zwycięzców z poprzednich lat był zdecydowanie tańszy. Wśród start-upów posiadających miliony i uznanych międzynarodowych marek, niewiarygodnie przystępny cenowo Nordgreen Pioneer ściągnął na siebie całą uwagę.

1. Zegarek Nordgreen Pioneer Chronograph: Zwycięzca Red Dot Award 2020 za Design

W 2019 roku firma Nordgreen wypuściła zegarek Pioneer Chronograph i od tego czasu jest to najlepiej sprzedający się zegarek z kolekcji skandynawskiego projektanta. Spośród 6500 zgłoszeń Nordgreen zdobył nagrodę Red Dot Award 2020 w kategorii Design. Jeśli potrzebujesz dowodu na jego popularność, to musisz wiedzieć, że Pioneer wciąż robi wrażenie na klientach, jak i rówieśnikach!

Nordgreen - Pioneer
Biała tarcza i srebrna bransoletka

1142 zł - nordgreen.com

Nordgreen - Pioneer
Biała tarcza i czarna skóra​

1099 zł - nordgreen.com

Nordgreen - Pioneer​
Biała tarcza i oliwkowy nylon

1040 zł - nordgreen.com

2. Zegarki Zaprojektowane przez Światowej Sławy Jakoba Wagnera

Jeśli chodzi o filozofię projektowania dla znanych marek, takich jak Bang & Olufsen, B&B Italia, Cappellini i Hay, Jakob Wagner nie jest obcy środowisku designerów. Wykonuje on swoją pracę i osiąga wielkie sukcesy już od ponad 25 lat. Bycie światowej sławy projektantem ma swoje zalety, ponieważ utalentowany Duńczyk świętuje już swoją czwartą nagrodę Red Dot Award za projekt zegarka Pioneer Chronograph.

3. Zakres Cenowy na Każdy Budżet

Zegarki Nordgreen to doskonały wybór, jeśli kochasz zegarki designerskie, które świetnie łączą się zarówno z formalnym, jak i swobodnym stylem. Wybierz między modelem Native, Philosopher, Infinity lub nagrodzonym nagrodą Red Dot 2020 zegarkiem Pioneer Chronograph i dobierz kopertę, tarczę i paski według własnych upodobań. Nordgreen produkuje wysokiej jakości precyzyjne zegarki za mniej niż 200-300 dolarów, ale jeśli chcesz wydać dużo więcej, to jest też taka opcja!

Nordgreen - Philosopher
Biała tarcza i czarna skóra​

824 zł - nordgreen.com

Nordgreen - Native
Granatowa tarcza i brązowa skóra

725 zł - nordgreen.com

Nordgreen - Pioneer​
Różowozłota tarcza i pasek z siatki​

824 zł - nordgreen.com

4. Wspieranie Społeczności — Program Szacunek i Odpowiedzialność

Kupując zegarek Nordgreen, możesz bez dodatkowych kosztów przekazać pieniądze jednej z trzech organizacji pozarządowych. Pratham UK kształci dzieci w Indiach, Water For Good dostarcza czystą wodę w regionie Afryki Środkowej, a Cool Earth walczy z wylesianiem poprzez sadzenie drzew w lasach deszczowych Ameryki Łacińskiej. Nordgreen pomaga również w nagłych sytuacjach, takich jak m.in. pożary australijskich lasów w 2019 roku, gdzie przekazano fundusze na ponowne zalesianie. Nordgreen jest dumny ze swojego programu Szacunek i Odpowiedzialność, za pomocą którego zachęca swoich klientów do przyłączenia się w niesieniu pomocy lokalnym społecznościom.

5. Zrównoważone Opakowania

Ograniczanie ilości odpadów to nieustająca misja Nordgreen. Właśnie dlatego, gdy otrzymujesz zegarek od Nordgreen, jest on starannie zapakowany w kartonowe pudełko z certyfikatem FSC i filcową wyściółkę wykonaną z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. Kopenhaska marka zegarków wierzy, że ponosi pełną odpowiedzialność za swoją społeczność i środowisko. Dlatego pozyskuje produkty papierowe z lasów certyfikowanych przez FSC, które są ściśle regulowane. Wykorzystanie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu to jeden z podstawowych wyborów Nordgreen.